درخشان و زیبا با

پاکسازی پوست

همین الان رزرو کنید

پاکسازی پوست

زیبایی و جوانی پوست

شادابی پوست

حذف جای لک و جوش

حذف جوش های سرسیاه

در مجموعه شیرین دهقانی

پاکسازی پوست شیرین دهقانی

یکی از راه‌هایی که پزشکان پوست برای شادابی و زیبا به نظر رسیدن صورت پیشنهاد می‌دهند، پاکسازی پوست صورت است. با پاکسازی پوست سلول‌های مرده از سطح آن برداشته شده و تمامی آلودگی‌ها و مواد اضافی از صورت پاکسازی می‌شود که نتیجه آن آبرسانی بهتر پوست، حفظ شادابی، بهبود خون‌رسانی به نقاط مختلف صورت و پوستی صاف و شفاف است.

فواید پاکسازی پوست

برخی از فواید پاکسازی پوست عبارتند از:

1- از بین بردن آلودگی‌ها: پاکسازی پوست باعث از بین رفتن آلودگی‌های موجود در پوست می‌شود که ممکن است باعث ایجاد جوش‌ها، لک‌ها و آکنه‌ها شود.

2- بهبود جریان خون: پاکسازی پوست باعث بهبود جریان خون در پوست می‌شود که می‌تواند باعث بهبود رنگ و بافت پوست شود.

3- حذف سلول‌های مرده: پاکسازی پوست باعث حذف سلول‌های مرده پوست می‌شود که ممکن است باعث ایجاد لک‌ها و پوست خشک شود.

4- بهبود جذب مواد مغذی: پوست پاک شده بهترین شرایط جذب مواد مغذی را دارد که باعث بهبود سلامت پوست می‌شود.

5- بهبود تنظیم ترشح چربی: پاکسازی پوست می‌تواند به بهبود ترشح چربی پوست کمک کند و ممکن است باعث کاهش ظاهر جوش‌ها و آکنه‌ها شود.

6- بهبود رطوبت پوست: پاکسازی پوست می‌تواند به بهبود رطوبت پوست کمک کند و ممکن است باعث جلوگیری از پوست خشک و ترشح چربی زیاد شود.

7- ایجاد حس رفع استرس: مراقبت از پوست و پاکسازی آن می‌تواند به ایجاد حس رفع استرس در افراد کمک کند.

در کل، پاکسازی پوست به عنوان یکی از مراقبت‌های پوستی اساسی می‌تواند به حفظ سلامت و زیبایی پوست کمک کند.

روش انجام پاکسازی پوست

عملیات پاکسازی صورت به روش‌های انجام می‌گیرد. به طور مثال اگر تصمیم گرفتید پاکسازی را در منزل خود انجام دهید، ابتدا باید با کمک یک لایه بردار پوست را تمیز کرده و برای آبرسانی بهتر آن از لوسیون‌ها و کرم‌های مخصوص استفاده کنید. پاکسازی پوست یکی از خدماتی است که در کلینیک‌های تخصصی پوست و موی شیرین دهقانی انجام می‌گیرد. در کلینیک ابتدا با استفاده از محصولات حرفه‌ای، پوست صورت تمیز شده و با توجه به حالت پوست شما یک روش خاص برای لایه برداری آن انتخاب می‌شود. پس از اتمام کار ماساژ حرفه‌ای توسط تیم انجام گرفته و از ماسک‌های درمانی برای آبرسانی و روشن کردن پوست کمک می‌گیرند.

پاکسازی پوست

پاکسازی صورت برای تمامی سنین توصیه شده و هر چه زودتر آن را شروع کنید، پیری پوست در سال‌های آینده کمتر خواهد بود. در کلینیک‌ها متخصصین می‌دانند بسته به نوع پوست شما چه روشی مناسب خواهد بود، در نتیجه همه افراد می‌توانند لذت داشتن یک پوست شاداب و شفاف را تجربه کنند. انجام پاکسازی صورت هم‌چنین خطوط خنده و چین و چروک‌ها را کاهش داده و صورت شما را جوان‌تر خواهد کرد. اثرات پاکسازی در روش کلینیکی ماندگاری بیشتری نسبت به روش‌های خانگی داشته و تعداد جلسات آن در سال کمتر است.

اگر قصد دارید خدمات پاکسازی پوست در یک کلینیک حرفه‌ای را تجربه کنید، می‌توانید با کارشناسان ما در مجموعه شیرین دهقانی تماس گرفته و یک وقت برای پاکسازی صورت خود رزرو کنید. ما بسته به پوست صورت شما بهترین روش پاکسازی را خدمت‌تان معرفی خواهیم کرد و پس از انجام آن متوجه تفاوت پوست خود نسبت به قبل خواهید شد.

 

رزرو پاکسازی پوست در تهران

جهت رزرو تایم برای پاکسازی پوست در تهران از طریق همین برگه اقدام به رزرو زمان مد نظر خود کنید و تایم خود را در خاطر داشته باشید. لطفا در تایم مقرر به کلینیک تشریف فرما شوید.

رزرو تایم خدمات

Loading...