با چروک های صورت خداحافظی کن

تزریق بوتاکس

همین الان رزرو کنید

یکی از روش‌های محبوب زیبایی، تزریق بوتاکس است که به صورت سرپایی انجام گرفته و درد زیادی ندارد زیرا قبل از انجام بوتاکس بر روی ناحیه مشخص، بی حس کننده استفاده می‌کنند. تزریق بوتاکس را می‌توان برای پیشانی، گردن، کف دست، لب، دور چشم، گونه، ابرو و ... انجام داد. هزینه تزریق بوتاکس به این بستگی دارد که قصد تزریق به چه ناحیه‌ای را داشته باشید و علاوه بر آن برند بوتاکس هم اثر مستقیمی بر روی هزینه تزریق بوتاکس خواهد داشت.

مراحل تزریق بوتاکس

برای تزریق بوتاکس ابتدا یک متخصص پوست نقاط مورد نظر برای تزریق را انتخاب کرده و سپس توسط یک سوزن ریز مواد را به زیر عضلات تزریق می‌کند. با استفاده از تزریق بوتاکس می‌توان خطوط چین و چروک را پوشش داده و جوانی را به چهره برگرداند. علاوه بر کاربرد وسیعی که این روش درمانی برای زیبایی دارد، برای برطرف کردن مشکلاتی مانند افتادگی پلک و رفع میگرن هم مفید خواهد بود. فراموش نکنید که در صورت داشتن بیماری پوستی خاص حتما با پزشک خود این موضوع را در میان گذارید تا روش‌های بهتری به شما معرفی کنند.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس در تهران

اگر برای تزریق بوتاکس به یک کلینیک با تجربه و شناخته شده مراجعه کنید، احتمال بروز عوارض بسیار پایین است زیرا کلینیک زیبایی شیرین دهقانی دارای تیم متخصص بوده و از سمت دیگر بهترین برندهای دنیا را برای تزریقات خود استفاده می‌کنند. تنها عوارضی که پس از یک تزریق بوتاکس با کیفیت ممکن است به سراغ شما بیاید، کمی التهاب و قرمزی پوست که در مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد. علاوه بر آن انجام تزریق بوتاکس در یک کلینیک معتبر باعث بالا رفتن ماندگاری تزریق خواهد شد. به طور کلی بوتاکس برای 3 الی 8 ماه ماندگاری خواهد داشت که عمق چین و چروک موجود بر روی پوست و سن از جمله عواملی است که می‌تواند مدت زمان ماندگی آن را کم و زیاد کند.

 

رزرو تایم برای تزریق بوتاکس در تهران

جهت رزرو زمان برای تزریق بوتاکس از طریق فرم زیر اقدام نمایید و در تایم مقرر در مجموعه حضور یابید. در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید. از همکاری شما متشکریم.

رزرو خدمات

Loading...