خدمات زیبایی تخصصی

RF Fractional

همین الان رزرو کنید

آر اف فرکشنال در مجموعه شیرین دهقانی

یکی از دستگاه‌های کاربردی برای جوانسازی پوست صورت، دستگاه ار اف فرکشنال است که از لیزر RF برای ترمیم بافت پوست کمک می‌گیرد. این دستگاه به عمق پوست نفوذ کرده و با کمک امواج باعث کلاژن سازی بیشتر در آن ناحیه می‌گردد. در صورت استفاده از این دستگاه بر روی پوست، شاهد کاهش چین و چروک، جوان‌تر بنظر رسیدن صورت، زیبایی و شفافیت، کمرنگ شدن آثار بجا مانده از زخم و سوختگی، روشن شدن رنگ پوست و ... خواهید بود.

آر اف فرکشنال شیرین دهقانی

نحوه انجام آر اف فرکشنال

در ار اف فرکشنال لیزر RF از طریق سوزن‌های کوچکی به پوست نفوذ کرده و می‌تواند تا عمق 4 میلی‌متری پیش رود. پس از دست یافتن به لایه‌های زیرین پوست با تحریک کلاژن سازی، باعث ترمیم بافت‌ها شده و شادابی خاصی را به پوست صورت هدیه می‌دهد. پوست انسان از چندین لایه تشکیل شده است که لایه بیرونی آن اپیدرم و لایه دوم درم نام دارند. بر اثر مشکلات مختلف که عمدتا به بالا رفتن سن مرتبط است، لایه دوم دیگر حالت قبل را نخواهد داشت و کلاژن سازی کمتر انجام می‌گیرد. برای اینکه پوست دوباره جوان شود، لیزر لایه درم را هدف قرار داده و سلول‌های آن را فعال می‌کند. علاوه بر آن این لیزر با تحریک پوست اطراف زخم، باعث بهبود جای هر گونه زخمی خواهد شد.

استفاده  از این روش درمانی محدودیت خاصی نداشته اما معمولا توسط بانوان 30 سال به بالا استفاده می‌شود. در صورت وجود هر گونه بیماری مانند مشکلات قلبی باید حتما به پزشک اطلاع داده و بسته به شرایط خود بهترین روش درمانی را دریافت کنید. در حالت عادی سه جلسه برای جوانسازی پوست کافی خواهد بود اما چنانچه جای زخم داشته و یا چین و چروک زیادی بر روی پوست خود مشاهده می‌کنید، تعداد جلسات افزایش می‌یابد. تعداد جلسات ار اف فرکشنال به جنس پوست، تعداد زخم یا لک پوستی، سن، چین و چروک‌ها و واکنش بدن بستگی خواهد داشت. با کلینیک زیبایی شیرین دهقانی همراه باشید.

تاثیرات آر اف فرکشنال

همانطور که بیان شد، RF Fractional (Radiofrequency Fractional) یک روش درمانی پوستی است که برای درمان مشکلات پوستی مانند چین و چروک، جای جوش، جوش‌های زیرپوستی، لک‌های پوستی، پوست‌های آسیب دیده و پوست‌های ناهنجار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این روش، با استفاده از امواج رادیویی، حرارت را به بافت پوست منتقل می‌کند تا باعث ایجاد ترمیم بافت و تحریک ساخت کلاژن در پوست شود. آر اف فرکشنال سلول‌های پوستی را تحریک می‌کند که ترمیم بافت را آغاز می‌کنند و پوست را جوان‌تر، صاف‌تر و بدون نقص می‌کنند.

آر اف فرکشنال به دلیل اینکه امواج رادیویی حرارت را به صورت دقیق و کنترل شده به بافت پوست انتقال می‌دهد، برخلاف روش‌های دیگر درمانی پوستی، احتمال ایجاد عوارض جانبی را کاهش می‌دهد. همچنین، قابلیت تنظیم شدت حرارت و عمق اثر را داراست که این به معنای این است که آر اف فرکشنال قابل تنظیم و سفارشی‌سازی است و می‌تواند برای درمان مشکلات پوستی مختلف در نواحی مختلف پوست استفاده شود.

عوارض آر اف فرکشنال

عوارض آر اف فرکشنال معمولا شامل قرمزی، تورم، خارش و خشکی پوست در منطقه درمان شده است. این علائم معمولاً به مدت کوتاهی پس از درمان ایجاد می‌شوند و بعد از چند روز بهبود می‌یابند.

آر اف فرکشنال شیرین دهقانی

همچنین، برخی از افراد ممکن است به دلیل وجود برخی از شرایط پزشکی مانند حساسیت به نور، بیماری‌های پوستی خاص و یا داروهای خاص نتوانند از این روش درمانی استفاده کنند. بهتر است پیش از شروع RF Fractional با پزشک خود در مورد شرایط پزشکی خود صحبت کنید و اطمینان حاصل کنید که این روش درمانی برای شما ایمن است یا خیر؟

رزرو تایم آر اف فرکشنال در تهران

جهت رزرو تایم آف اف فرکشنال از طریق فرم زیر اقدام نمایید تا زمان انتخابی در اختیار شما قرار گیرد. از همراهی شما سپاسگزاریم.

رزرو خدمات

Loading...