خدمات زیبایی تخصصی پوست

تزریق فیلر

همین الان رزرو کنید

تزریق فیلر یکی از روش‌های موثر جهت از بین بردن چین و چروک‌های صورت و داشتن صورتی زیبا و جوان است. با بالا رفتن سن چین و چروک به وسیله کشیده شدن بافت پوست و کاهش حجم خود را نشان می‌دهد. فیلر حجم لازم به این نواحی را اضافه کرده و باعث زیباتر بنظر رسیدن پوست خواهد شد. فیلرها معمولا یک ژل پر کننده هستند که به لایه زیرین پوست تزریق شده و اثر بخشی قابل توجهی دارد. برای بسیاری از افراد استفاده از تزریق فیلر می‌تواند یک روش ساده باشد که می‌تواند در مدت زمان کمی ظاهر آن‌ها را بسیار زیبا کند. این پرکننده‌های پوستی علاوه بر اثر بخشی، خطرات و عوارض جانبی نسبتاً کمی دارند.

تزریق فیلر

از جمله مهم‌ترین کاربردهای تزریق فیلر در از بین بردن سیاهی دور چشم است. دور چشم انسان به دلیل ژنتیک یا بالا رفتن سن ممکن است رو به تیرگی رفته و باعث شود چشم‌ها شادابی خود را از دست بدهند؛ در این شرایط معمولا تزریق فیلر موثر واقعا می‌شود. این روش بدون وارد کردن هیچ گونه اسیبی سبب برطرف شدن سیاهی دور چشم خواهد شد. بعد از تزریق فیلر باید حدود 2 هفته صبر کنید تا نتیجه شگفت انگیز آن را به چشم ببینید. ماندگاری این روش درمانی بین 1 تا 3 سال متغیر است که بسته به شرایط فرد و نحوه تزریق دارد.

فیلر اسید هیالورونیک

محبوب‌ترین نوع فیلر، اسید هیالورونیک است که برای کاربردهای مختلفی استفاده می‌شود. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن شما یافت می‌شود. غلظت بالا آن در بافت نرم اطراف چشمان وجود داشته و در غضروف و مفاصل و همچنین بافت پوست نیز یافت می‌شود. این ماده در حال حاضر به دلیل اثر بخشی بسیار خوبی که دارد، مورد توجه قرار گرفته است. با کمک این فیلر می‌توان جای جوش، سیاهی زیر چشم، خطوط لبخند عمیق از کنار بینی تا گوشه دهان، خطوط اخم بین ابروها، اثار زخم ها از جمله سوختگی ، آکنه و .. را کاهش داد.

تزریق فیلر در تهران

جهت رزرو تایم برای تزریق فیلر از طریق فرم زیر اقدام نمایید تا هماهنگی های لازم برای تایم شما انجام شود. لطفا در تایم تعیین شده از جانب خودتان در کلینیک زیبایی شیرین دهقانی حضور یابید.

رزرو خدمات

Loading...