زیبایی ره به خود هدیه دهید

تزریق مزوتراپی

همین الان رزرو کنید

تزریق مزوتراپی یک روش درمانی پوست صورت است که باعث جوان سازی می‌شود. پوست انسان با گذر زمان و بالا رفتن سن، کلاژن و الاستین از دست داده و در نتیجه پوست نیز به طور خودکار نشاط خود را از دست می‌دهد. تزریق مزوتراپی چین و چروک‌ها را از داخل پر کرده و جوان سازی پوست را تضمین می‌کند. پس از استفاده از تزریق مزوتراپی پوستی شاداب‌تر، سالم‌تر و زیباتر خواهید داشت. در این روش ابتدا پزشک پوست را تمیز کرده و سپس با کمک یک تفنگ الکتریکی مواد تایید شده را به نقاط خاصی تزریق می‌کند تا در لایه‌های مختلف قرار گیرند.

موارد استفاده از تزریق مزوتراپی:

  • از بین بردن جای چین و چروک
  • از بین بردن خطوط اخم
  • از بین بردن چین و چروک اطراف دهان
  • پر کردن چین و چروک اطراف/روی خط فک
  • جوان سازی پوست و جلوگیری از پیری پوست
  • آبرسانی بهتر پوست صورت
  • روشن کردن پوست

در این روش درمانی مواد مورد نیاز پوست به لایه‌های مختلف آن تزریق شده که مهم‌ترین آن اسید هالورونیک است. تزریق مواد مغذی در لایه‌های مختلف پوست باعث احیا و ترمیم مشکلات پوستی شده و اثرات شگفت انگیزی بر جای می‌گذارد. در ترکیبات این تزریق از مواد مغذی و ویتامین‌های زیادی استفاده می‌شود که متخصصین با توجه به سن فرد و ویژگی‌های پوستی بهترین ترکیب را در نظر گرفته و در تزریق مزوتراپی بکار می‌برند؛ در نتیجه بهتر است تیمی حرفه‌ای برای اینکار انتخاب کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.

ماندگاری تزریق مزوتراپی

ماندگاری تزریق مزوتراپی حدودا 6 ماه است به همین دلیل لازم است که در سال دو بار برای تزریق خود به کلینیک شیرین دهقانی مراجعه کنید. دقت داشته باشید که این روش برای تمامی سنین کاربرد دارد. اگر در سنین بالا دچار چین و چروک هستید، تزریق مزوتراپی برای شما موثر خواهد بود و حتی اگر در سنین جوانی قصد دارید از پیری پوست جلوگیری کرده یا لک‌های صورت را برطرف سازید، تزریق مزوتراپی گزینه ایده‌آلی خواهد بود.

تزریق مزوتراپی در تهران

جهت رزرو تایم تزریق مزوتراپی در تهران از طریق فرم زیر اقدام نمایید و در زمان تعیین شده از جانب شما، در محل کلینیک حضور داشته باشید. از همکاری شما سپاسگزاریم.

 

رزرو خدمات

Loading...