دسته‌بندی نشده

9 روش‌ برای فیشیال پوست

انواع روش های فیشیال پوست صورت

افزایش سن طبیعی است که پوست انسان چین و چروک بیشتری پیدا کرده و مشکلات متعددی برای آن ایجاد می‌شود. خوشبختانه در عصری زندگی می‌کنیم که برای رفع تمام این مشکلات راه‌حل های مختلفی وجود دارد که هر شخص بسته به نظر خود می‌تواند از روش‌های جوانسازی پوست استفاده کند. یکی از بهترین روش‌های جوانسازی پوست و حفظ شادابی آن، درمانی‌ پوستی است که به آن فیشیال پوست می‌‌گویند. در این مقاله از کلینیک زیبایی شیرین دهقانی قصد داریم به طور جامع به معرفی انواع روش های فیشیال پوست بپردازیم.

مزایای استفاده از انواع روش‌های فیشیال پوست

استفاده از انواع روش‌های فیشیال پوست در تمامی سنین می‌تواند تاثیر شگفت انگیزی بر روی پوست شما بر جای گذارد. یکی از بزرگترین مزایای استفاده از درمان‌های پوستی در روتین روزانه، پاکسازی کامل پوست است. این پاکسازی سلول‌های مرده پوست را از بین برده و آلودگی‌های صورت را تمیز می‌کند. این امر امروزه اهمیت ویژه‌ای دارد زیرا آلودگی‌ها و ذرات معلق موجود در هوا بیشتر شده و بر روی پوست می‌نشینند که نتیجه آن ایجاد جوش‌های سر سیاه است. برای از بین بردن این جوش‌ها می‌توانید از فیشیال صورت کمک بگیرید.
علاوه بر مشکلات پوستی از فیشیال صورت به منظور جوانسازی و شاداب کردن پوست صورت استفاده می‌کنند. ماسک‌های مورد استفاده در درمان فیشیال چین و چروک‌های پوستی را کاهش داده و جوانسازی پوست را تضمین می‌کند. اگر در سنین جوانی استفاده از فیشیال صورت را آغاز کنید، پیری پوست به تعویق خواهد افتاد.

فیشیال پوست صورت در کلینیک زیبایی شیرین دهقانی

انواع فیشیال صورت کدامند؟

برای استفاده از روش درمان فیشیال، دستگاه های مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها دارای عملکرد منحصربفردی بوده و کاربرد خاصی دارد.

1. روش فیشیال ساده

ساده‌ترین نوع فیشیال پوست است که از اسکراب برای لایه برداری و پاکسازی پوست استفاده می‌شود. پس از پاکسازی، پوست ماساژ داده شده و ماسک مخصوصی بر روی آن قرار می‌گیرد که این ماسک به برطرف کردن مشکلات پوستی کمک زیادی می‌کند.

2. روش فیشیال کامل

این روش حالت کامل فیشیال ساده است که در آن پس از برداشتن ماسک، منافذ پوستی و جوش‌ها پاکسازی می‌شوند. پس از یک مرحله پاکسازی، ماساژ‌های خاصی بر روی پوست استفاده می‌شود.

3. گالوانیک فیشیال کامل

این روش را می‌توان فیشیال ساده + ماساژهای تخصصی سر و گردن دانست. این روش برای جلوگیری از شل شدن پوست مفید بوده و درمان آن معمولا بین 5 تا 10 جلسه باید ادامه پیدا کند تا تاثیر خود را نشان دهد.

فیشیال پوست صورت در کلینیک زیبایی
انجام فیشیال پوست در کلینیک زیبایی

4. روش فیشیال اکسیژن تراپی پوست

در صورتی که به دنبال روش درمانی کامل‌تری نسبت به فیشیال ساده و کامل هستید، می‌توانید از اکسیژن تراپی استفاده کنید. در این روش فیشیال، تمرکز بر اکسیژن رسانی عمقی به نقاط مختلف پوست است و برای شاداب سازی صورت از حباب اکسیژن و ویتامین سی استفاده می‌شود.

5. روش فیشیال رولر ماساژ گردن

برای افزایش خون رسانی به نقاط مختلف پوست و حفظ سفتی آن از ماساژ‌های اندرمولوژیک پس از فیشیال ساده استفاده می‌کنند. در هر هفته می‌توان تا 2 جلسه از روش فیشیال رولر ماساژ گردن استفاده کرد.

6. روش فیشیال اولتراسوند

اگر به دنبال بهترین روش فیشیال پوست هستید، اولتراسوند می‌تواند گزینه‌ای عالی برای شما باشد. در این روش از دستگاه خاصی برای پاکسازی عمیق پوست و خون رسانی بهتر استفاده می‌شود که نتایج بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد. فاصله جلسات درمانی اولتراسوند معمولا ده روزه است تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

7. روش فیشیال لایت تراپی

در این روش درمانی برای جوانسازی پوست از پالس‌های فیلتر شده بهره می‌برند که تاثیر بسیار خوبی بر صورت دارد. برای دیدن نتیجه آن باید بین 5 الی 10 جلسه این درمان را ادامه داده و هر هفته در جلسات درمانی خود شرکت کنید.

8. روش فیشیال میکرودرم ابریژن

از روش میکرودرم ابریژن برای افرادی استفاده می‌شود که بر روی پوست خود جوش زیادی دارند یا پوست‌شان تیره شده است. در میکرودرم ابریژن، با اتمام فیشیال ساده از روش‌های مکانیکی برای پاکسازی پوست استفاده می‌کنند و پس از آن بر روی صورت یک ماسک قرار می‌گیرد تا آبرسانی انجام شود. تعداد جلسات درمانی میکرودرم ابریژن به تشخیص پزشک بستگی دارد.

9.روش درمانی فیشیال مایکروکارنت

در این روش درمانی از نفوذ امواج مایکروکارنت به لایه‌های زیرین پوست برای برطرف کردن مشکلات پوستی استفاده می‌کنند. معمولا در یک دوره 10 جلسه‌ای شاهد تاثیر خوبی خواهید بود.
هر کدام از این روش‌ها مزایای خاص خود را دارند که پیش از درمان بهتر است با یک متخصص مشورت کرده و روش درمانی مناسب را انتخاب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *